letní prázdniny 2020

Český ráj

Letní sportovní dobrodružství věnované intenzivnímu tréninku parkouru.

O čem tábor je

Tábor je zaměřený nejen na naučení se nebo zlepšení v parkouru, ale také na parkourovou filosofii kterou v In Motion stále ctíme. Budeme mít týmové hry a výzvy, kde nepůjde jen o náš fyzický výkon ale i o mentální výzvy, které se nejlépe zvládají ve skvělém kolektivu se sportovním duchem.

Během dne budou tři tréninkové bloky s tematickými workshopy, které budou zaměřené od základních přeskoků, flow, lache až po složitější salta s vruty a kombinace flipů.

V průběhu táboru nás také čeká 10km společný běh, který máme v In Motion rádi již od prvních společných soustředění, noční hry a společné workouty. Těchto aktivit se nemusí nikdo bát, stačí pouze chtít a se vším ostatním mu pomůžeme.

Areál a okolí

Ubytovací středisko Český ráj leží přímo v samém srdci Českého Ráje. Je obklopeno krásnou přírodou, lesy, rybníkem a nabízí i veliké sportovní využítí. Pro parkour zde nejvíce využijeme travnaté plochy pro naše překážky nebo beach volleybalové hřiště pro doskoky salt.

Ubytování bude ve zrekonstruovaných pokojích po 6 s palandami. Nové sprchy na patře.

Dospělácký turnus bude v jednopatrové budově, kde jsou sociální zařízení vždy na pokoji.

Překážky

Mimo přírodních překážek, kterých je Český ráj plný, zde budou naše dřevěné bedny z In Motion Academy. Postavíme zde také velikou konstrukci lešení, množství žíněnek a v neposlední řadě i nafukovací airtrack! Pokud znáte In Motion Academy, víte že na překážkách si dáváme záležet a že to stojí vždy za to.

Trenéři a pedagogové

Celkem zde bude 8 zkušených trenérů a 2 pedagogové na mimo parkourovou aktivitu. Trenéři budou ze všech hal, tedy z Prahy, Brna i Plzně!

STRAVOVÁNÍ

Stravování je formou plné penze, tedy snídaně, oběd, svačina, večeře a druhá večeře. Celý areál je zaměření na sportovní soustředění a tomu je přizpůsobený i jídelníček. V pondělí začínáme obědem a v sobotu končíme snídaní.

TURNUSY

Každý turnus trvá 5 dní od pondělí do pátku. Jednotlivé turnusy jsou rozepsané v registačním okně níže.

Začátek a registrace je od 11:00 do 12:00 v pondělí. Prosíme tedy přijet v tomto rozmezí. Pokoje budou připraveny k nastěhování ve 12:00 a začínáme obědem. Odjezd je v sobotu mezi 9:00 a 10:00. Do 10 hodin je nutné vyklidit všechny pokoje.

VĚKOVÉ OMEZENÍ

Tábory jsou rozdělené do dvou věkových kategorií. Klasická dětská kategorie je určena dětem od 10 do 14 let. Druhá kategorie je určena starším 15 let, přičemž vrchní věková hranice se neklade.

POTŘEBNÉ DOKUMENTY

Pokud jste ještě neodevzdávali, přineste s sebou prosím vyplněné prohlášení návštěvníka (k dispozici po založení IMA profilu, nebo zde). Organizační informace obdržíte emailem před prázdninami.

CENA

Cena jednoho turnusu je 6 300 Kč.

Registrace na Parkour Tábory 2020

Před nákupem se prosím přihlašte ke svému účtu. Pokud účet nemáte, doporučujeme vytvořit si nový účet. Proč to tak je?