Tréninky s méně jak 5 rezervacemi budou nejpozději dopoledne v den konání zrušeny. Rezervujte si tedy prosím jednotlivé termíny.

Volné tréninky 10+ let (s dozorem)

Hala je otevřená dětem i dospělým. Na tréninku je přítomen instruktor, který funguje jednak jako dozor bezpečnosti a jednak jako trenér, který je k dispozici každému, kdo si řekne o radu.

Volné tréninky 12+ let (bez dozoru)

Tréninky určené pouze starším 12 let. Ti se mohou samozřejmě účastnit i tréninků 10+, ale zde mají pravděpodobnost volnějšího pohybu po hale. Na těchto trénincích není přítomen instruktor.

Nejbližší Volné tréninky - Brno

Máš chuť na trénink? Doraž na ten nejbližší!

Vyplatí se koupit si více vstupů najednou

Podívej se jak to na volných trénincích vypadá

play button

Cena jednoho Volného tréninku v In Motion Academy je 180 Kč / 2 hodiny.

Účastníci kroužku a lekcí mají Volné tréninky za 100 Kč / 2 hodiny.

Na jednotlivé termíny je dobré se rezervovat předem. Můžete přijít i bez rezervace, ale při plné kapacitě nemusíte být na trénink puštěni. Naopak při nižším počtu rezervací trénink rušíme. Minimální počet účastníků, aby se trénink uskutečnil je 5. O případném rušení informujeme zákazníky s rezervací SMSkou nejpozději dopoledne v den konání.

Pro účast na tréninku stačí mít založený a aktivovaný IMA profil a zaplatit na místě v hotovosti. Pokud chodíte častěji, doporučujeme si zakoupit permici níže.

Praktické informace k Volným tréninkům

Pro vstup na volný trénink je nutné mít předem založený IMA profil
Volné tréninky jsou přístupné od 10 let, případně od 12 let. Všichni mladší 18 let musejí po vytvoření IMA profilu odevzdat prohlášení návštěvníka podepsané zákonným zástupcem.
Pro účast nezletilé osoby na volném tréninku je třeba při zakládání IMA profilu zaškrtnout možnost, že se návštěvník smí účastnit volných tréninků. To platí i pro samostatný odchod z haly.

Přečti si je a nic tě nepřekvapí

Zvýhodněné vstupy na Volné tréninky

Časová permanentka na Volné tréninky

Zaplatíte za časové období, během kterého budete mít volné tréninky zdarma. Permice začne běžet od první návštěvy tréninku. Permici lze spustit nejpozději do 1 roku od zakoupení.

Tento produkt je dostupný pouze s uživatelským účtem. Přihlaste se prosím ke svému účtu, nebo vytvořte nový. Proč to tak je?

Početní permanentka na Volné tréninky

Zaplatíte za více vstupů předem s výhodnější cenou! Platnost permice je 1 rok od zakoupení.

Tento produkt je dostupný pouze s uživatelským účtem. Přihlaste se prosím ke svému účtu, nebo vytvořte nový. Proč to tak je?

S permicema budeš v hale jako doma!