In Motion Academy
Praha

Pražská In Motion Academy byla první parkourovou halou v České Republice. Je navržena tak, aby splňovala všechny předpoklady pro trénink parkouru začátečníků i profíků.

Na první pohled je jasné, že počet a rozložení překážek nabízí stovky různých skoků. Navíc je hala vybavena několika posuvnými překážkami a variabilní tyčovou konstrukcí, takže se možnosti neustále mění a to je pro parkouristu ideální.

Pro bezpečný nácvik salt nechybí ani odrazová trampolína, žíněnky, odpružená podlaha a také speciálně navržená molitanová jáma obestavěná hrazdami, plošinami a zdmi v různých výškách.

Kde se hala nachází?

Hala se nachází na adrese Na Jarově 2424/2 v městské části Praha - Žižkov. Hned vedle areálu se nachází zastávka Habrová, kde staví autobus č. 124, který dále jede přes Želivského a Budějovickou. Šest minut chůze od haly je pak tramvajová zastávka Chmelnice (linky č. 1, 9, 11) s rychlým spojem například na Hlavní nádraží (16 minut, linka č. 9) nebo na Palmovku (9 minut, linka č. 1).

Parkování je možné v ulici Na Jarově (15 Kč/hod., Pá 18:00 – Ne 24:00 zdarma) a pár míst na stání je také přímo před vstupem do haly.

Zobrazit virtuální prohlídku

Na Jarově 2424/2
Praha 3, 130 00

Nejbližší zastávky
BUS 124 – Habrová
TRAM 1, 9, 11 - Chmelnice
TRAM 1, 9, 11 - Kněžská Luka