• Pro děti od 6 do 9 let + dospělé

Aktivně strávený čas spolu je nejcenější.

Trénink rodičů s dětmi klade důraz především na společný zážitek. Není mnoho míst, kde se můžou rodiče aktivně a naplno zapojovat do zájmů svých dětí. My ale víme, že právě společné aktivity jsou rodiči velmi vyhledávané.

Parkour si užije každý!

Nebudeme po vás hned chtít sportovní výkony. Začneme hezky z lehka. Parkour je aktivita zaměřená na všeobecný pohybový rozvoj. Je vhodný pro malé i velké.

Překonejte společně výzvy a učte se od sebe.

Při tréninku poznáte své limity a vzájemně se podporujete. Rodiče učíme jak děti jistit a jak poznat správné - nedestruktivní provedení parkourových technik.

Zábavně a smysluplně strávený čas spolu
Všeobecný pohybový rozvoj přirozenou metodou
Naplno se Vám věnující trenéři kladoucí důraz na bezpečnost
Naučení se jak správně jistit a provádět parkourové techniky
Vyzkoušení parkouru na vlastní kůži s možností se nadále společnému tréninku věnovat na pravidelných trénincích rodičů s dětmi

Jsou tréninky vhodné pro vás?

Co děláme na úvodním tréninku

Úvodní trénink rodičů s dětmi trvá 2 hodiny. Hrajeme hry, zkoušíme si základní parkourové techniky a blbneme. Úvodní trénink doporučujeme absolvovat každému, kdo tréninky rodičů s dětmi zvažuje. Poté se můžete rozhodnout, zda budete pokračovat.

Co děláme na pravidelných trénincích

Pravidelné tréninky rodičů s dětmi jsou dlouhé 1 hodinu. Trénink je vždy zaměřený na konkrétní parkourové dovednosti, takže se pokaždé učíme nové věci.

Podívejte se, jak to na trénincích vypadá

Video řekne více, než tisíc slov

Jakub Bala

„Pro mě bylo super, že si člověk může parkour vyzkoušet, zjistit co to obnáší a jak vypadá trénink. Trénink měl velice dobrou strukturu. Trenéři toho hodně naučí a je to celé ve velice bezpečném prostředí vzhledem k tomu, jak je to náročný sport a co všechno by se u toho teoreticky mohlo stát.“

Tereza Hartošová

„S ostatními rodiči jsme se po tréninku bavili, že jsme si původně říkali, že uděláme dětem hezké odpoledne, a nakonec jsme si to moc užili taky.“

Žofka Zachardová

„Trénovali jsme parkour s rodičema a nejvíc jsme byli ve vejškách - ty táta úplně nenávidí. Ale zvládl to a jsem na nej pyšná.“

Praktické informace k Tréninkům rodičů s dětmi

Tréninky rodičů s dětmi jsou určené pouze dětem od 6 do 9 let.
Na tréninky je potřeba se přihlásit s předstihem zde na webu – kapacita je omezená.
V rezervačním systému se registruje vždy pouze dítě. S dítětem pak může na trénink automaticky dorazit jeden až dva dospělí (není nutné, aby to byli rodiče). S každým dítětem musí být alespoň jeden a maximálně dva dospělí. S jedním dospělým mohou být maximálně dvě děti.
Pro vstup na trénink je potřeba mít přečtený provozní řád In Motion Academy a podepsané prohlášení návštěvníka (jedno prohlášení pro každého, kdo se bude účastnit tréninku). Prohlášení najdete po přihlášení v sekci "můj účet - dokumenty" a odevzdáte při vstupu na recepci.
V případě, že nemůžete dorazit na objednaný trénink, je potřeba se předem omluvit na e-mail info@imacademy.cz, nebo na telefon 773167767 nejpozději 24 hodin před časem konání, jinak objednávka propadá.

Přečti si dojmy z tréninku

Rozpis a registrace Tréninků rodičů s dětmi - Plzeň

Produkt momentálně není k dispozici

Produkt momentálně není k dispozici

Jděte do toho! Zaregistrujte se na společný trénink!

Zvýhodněné vstupy na tréninky

Permanentka na pravidelné Tréninky rodiču s dětmi

Zaplatíte za více vstupů předem s výhodnější cenou! Poté se na termíny pravidelných tréninků registrujte klasicky výše a v košíku zadejte kód kupónu "rsd-permice". Cena tréninků se změní na 0 a my Vám snížíme odpovídající počet vstupů na permanentce (vstupy vám odečteme elektronicky u nás v systému). Platí jen pro pravidelné tréninky, ne pro úvodní.

Tento produkt je dostupný pouze s uživatelským účtem. Přihlaste se prosím ke svému účtu, nebo vytvořte nový. Proč to tak je?

S permicema budeš v hale jako doma!