Zákaznický servis

+420 230 234 552

všední dny 14:00-19:00

info@imacademy.cz

adresa pobočky

Koterovská 2474/156

Plzeň, 326 00

Hala se nachází za plechovým plotem vlevo před vjezdem do STK. Parkování je možné přímo před halou zdarma.

PODÍVEJTE SE, JAK
VYPADÁ VSTUP DO HALY
SVĚTOVAR
train Tram 2
SVĚTOVAR
directions_bus Bus 22, 51

Často kladené dotazy

Ne, abychom zachovali kvalitu tréninku, v tomto nikdy neděláme výjimky a není ani možné si místo zamluvit dopředu. Můžete však kliknout na upozornit na uvolnění u termínu, o který máte zájem. Společně s dalšími zájemci pak budete kontaktováni, pokud se místo uvolní.

Platbu je možné rozložit na splátky. První splátku je nutné uhradit do data splatnosti Vaší objednávky, jinak dojde ke zrušení objednávky. Zašlete žádost s uvedeným variabilním symbolem Vaší objednávky na info@imacademy.cz

Pokud máte již objednaný a zaplacený termín, který nechcete a místo něj byste rádi termín, kde jsou volná místa, objednejte si ho a napište na info@imacademy.cz, že žádáte o zrušení původního termínu a přepsání platby k nové objednávce.

Omluvy jednorázové/krátkodobé absence nevyžadujeme. Zameškané hodiny si můžete nahradit v jakémkoliv termínu dané věkové a pokročilostní skupiny. Náhradu není potřeba dopředu hlásit. Stačí přijít na lekci a informovat instruktora na místě, jaký termín nahrazujete, respektive v jaký čas pravidelně chodíte. Lekce je však nutné vyčerpat do konce příslušného pololetí. Všechny vypsané termíny lekcí jsou k náhledu v rozvrhu.

Pokud Vaší objednávku evidujeme jako dokončenou, pak jsme platbu přijali. To se dozvíte v můj účet > mé objednávky (musíte být přihlášeni). Jestli jste platbu odesílali déle jak před třemi pracovními dny a Vaše objednávka stále čeká na zaplacení, zkontrolujte prosím své internetové bankovnictví, jestli jste uvedli správné číslo účtu a variabilní symbol. Bez toho nejsme schopni Vaší platbu identifikovat. V případě, že jste uvedli špatný nebo žádný variabilní symbol, pošlete nám potvrzení o platbě generované Vaším internetovým bankovnictvím. Použijte následující kontakt a uveďte správný variabilní symbol Vaší objednávky: info@imacademy.cz

Dokumenty k uplatnění úrazového pojištění si stáhnete na stránce s dokumenty.

Podmínkou návštěv některých tréninků, například Kroužků a Lekcí, je členství v našem sportovním klubu In Motion z.s. Do klubu se můžete registrovat v nastavení IMA profilu. Poté je potřeba zaplatit členský poplatek v hotovosti na kterékoliv pobočce. Výše ročního příspěvku je 100 Kč. Členství je pro některé tréninky povinné z důvodu pojištění vás i trenérů a čerpání státní podpory pro sportoviště. Členstvím podporujete rozvoj parkouru u nás. Rodné číslo: je zákonnou nutností k registraci do rejstříku sportovců, díky kterému je účastník pojištěn a sporotviště má nárok na státní podporu (Zákon o podpoře sportu, č. 115/2001 Sb.). Rodné číslo je skryté a pro jiné účely nebude použito. Účastník tréninků s jinou než českou národností RČ zadávat nemusí. Pro ukončení členství nás písemně kontaktujte na info@imacademy.cz. Stanovy spolku najdete mezi provozními dokumenty.