Prázdniny 2024
Tábor v parkourové tělocvičně!

Týden zábavy a tréninku parkouru v naší akademii.


Jediné parkourové letní tábory v halách postavených přímo na parkour!

Příměstské tábory jsou určené dětem od 10 do 14 let a některé turnusy jsou přizpůsobené pro děti od 6 do 9 let, kdy program končí každý den dříve.

Každý den se sejdeme v 9 hodin ráno v parkourové hale a dáme se společně do tréninku! Budeme hrát sportovní hry, a učit se parkourové pohyby. A aby to mělo pořádné grády, budeme společně v týmech proti sobě vzájemně soutěžit ve velké celotáborové hře s příběhem.


Každý večer v 17:00 (Benjamini v 15:30) si vás pak vyzvednou rodiče a budete mít chvilku pro sebe, abyste si oddechli zpět v normálním životě, vstřebali všechny dojmy a další den byli opět připravení!


Pro koho jsou tábory?

Parkourové kempy jsou nejen pro milovníky parkouru, ale pro všechny děti, co se rády hýbou. Není nutná předchozí zkušenost s parkourem.

Dokumenty a info

Pokud u nás nemáte IMA profil, přineste s sebou prosím vyplněné prohlášení návštěvníka. Organizační informace obdržíte emailem před prázdninami.


Stravování bude probíhat v In Motion Academy a oběd v domluvené restauraci v blízkosti haly. V ceně je dopolední svačina, poté teplý oběd a během odpoledního programu ještě druhá svačina.


Cena jednoho turnusu je 3 600 Kč.


V ceně je táborové triko na tábor i na památku. Velikost si vyberte podle tabulky velikostí při objednání níže. Na triku bude obrázek s táborovou tematikou.Registrace

Před nákupem se prosím přihlašte ke svému účtu. Pokud účet nemáte, doporučujeme vytvořit si nový účet. Proč to tak je?