...Veškeré vnitřní aktivity jsou zrušené z důvodu vládních nařízení.

Volné tréninky 10+ let (s dozorem)

Hala je otevřená dětem i dospělým. Na tréninku je přítomen instruktor, který funguje jednak jako dozor bezpečnosti a jednak jako trenér, který je k dispozici každému, kdo si řekne o radu.

Volné tréninky 12+ let (bez dozoru)

Tréninky určené pouze starším 12 let. Ti se mohou samozřejmě účastnit i tréninků 10+, ale zde mají pravděpodobnost volnějšího pohybu po hale. Na těchto trénincích není přítomen instruktor.

Nejbližší Volné tréninky - Plzeň

Máš chuť na trénink? Doraž na ten nejbližší!

Vyplatí se koupit si více vstupů najednou

Kolik to stojí

Cena jednoho Volného tréninku v In Motion Academy je 140 Kč / 2 hodiny.

Účastníci kroužku a lekcí mají Volné tréninky za 90 Kč / 2 hodiny.

Není potřeba se na trénink předem registrovat. Stačí mít založený IMA profil, dorazit v čas konání Volného tréninku a zaplatit na místě v hotovosti.

Pokud navštěvujete Volné tréninky často, doporučujeme si zakoupit níže permanentku s více vstupy. Cena za jeden trénink je tak nižší podle toho, jaký druh permanentky zvolíte.

Na videu ještě pracujeme, brzy tu bude!

play button

Praktické informace k Volným tréninkům

Pro vstup na volný trénink je nutné mít předem založený IMA profil
Volné tréninky jsou přístupné od 10 let, případně od 12 let. Všichni mladší 18 let musejí po vytvoření IMA profilu odevzdat prohlášení návštěvníka podepsané zákonným zástupcem.
Pro účast nezletilé osoby na volném tréninku je třeba při zakládání IMA profilu zaškrtnout možnost, že se návštěvník smí účastnit volných tréninků. To platí i pro samostatný odchod z haly.

Přečti si je a nic tě nepřekvapí

Zvýhodněné vstupy na Volné tréninky

Časová permanentka na Volné tréninky

Zaplatíte za časové období, během kterého budete mít volné tréninky zdarma. Platnost se začne počítat od první návštěvy Volného tréninku. Platí pro všechny haly In Motion Academy.

Tento produkt je dostupný pouze s uživatelským účtem. Přihlaste se prosím ke svému účtu, nebo vytvořte nový. Proč to tak je?

Početní permanentka na Volné tréninky

Zaplatíte za více vstupů předem s výhodnější cenou!

Tento produkt je dostupný pouze s uživatelským účtem. Přihlaste se prosím ke svému účtu, nebo vytvořte nový. Proč to tak je?

S permicema budeš v hale jako doma!