Trénuješ parkour samostatně?

Samozřejmě myslíme i na ty z vás, kteří rádi trénujete sami pro sebe a bavíte se u toho s přáteli. Právě od toho jsou tu volné tréninky, na které kdykoliv máte chuť můžete dorazit a užít si 2 hodiny vlastního tréninku v nejlépe vybavené parkourové hale široko daleko.

Chceš se svém tréninku posouvat efektivně?

V hale se ti dostane toho nejlepšího možného zázemí pro tvůj progress. Ať už zrovna makáš na něčem konkrétním, nebo si chceš jen užít zábavu s přáteli, na volných trénincích máš super příležitost.

Nejbližší Volné tréninky

sobota 24.08 15:30 - 17:30
pondělí 26.08 18:30 - 20:30
sobota 31.08 15:30 - 17:30

Máš chuť na trénink? Doraž na ten nejbližší!

Vyplatí se koupit si více vstupů najednou

Kolik to stojí

Cena jednoho Volného tréninku v In Motion Academy je 120 Kč / 2 hodiny.

Účastníci kroužku a lekcí mají Volné tréninky za 80 Kč / 2 hodiny.

Není potřeba se na trénink předem registrovat. Stačí mít založený IMA profil, dorazit v čas konání Volného tréninku a zaplatit na místě v hotovosti.

Pokud navštěvujete Volné tréninky často, doporučujeme si níže zakoupit permanentku s více vstupy. Cena za jeden trénink je tak nižší podle toho, jaký druh permanentky zvolíte.

Na videu ještě pracujeme, brzy tu bude!

Rozvržení Volných tréninků
červen 2019 - září 2019

PONDĚLÍ 18:30 - 20:30
SOBOTA 15:30 - 17:30

POZOR - některé Volné tréninky mohou odpadnout. Aktuální rozvrh najdete vždy v kalendáři.

Praktické informace k Volným tréninkům

Pro vstup na volný trénink je nutné mít předem založený IMA profil
Volné tréninky jsou přístupné od 12 let. Všichni mladší 18 let musejí po vytvoření IMA profilu odevzdat prohlášení návštěvníka podepsané zákonným zástupcem.
Pro účast nezletilé osoby na volném tréninku je třeba při zakládání IMA profilu zaškrtnout možnost, že se návštěvník smí účastnit tréninků bez instruktora. To platí i pro samostatný odchod z haly.

Přečti si je a nic tě nepřekvapí

Zvýhodněné vstupy na Volné tréninky

Časová permanentka na Volné tréninky

Zaplatíte za časové období, během kterého budete mít volné tréninky zdarma. Platnost se začne počítat od první návštěvy Volného tréninku, kde pouze nahlásíte jméno a my vám permici elektronicky aktivujeme v našem systému. Platí pro všechny haly In Motion Academy.

Tento produkt je dostupný pouze s uživatelským účtem. Přihlaste se prosím ke svému účtu, nebo vytvořte nový. Proč to tak je?

Početní permanentka na Volné tréninky

Zaplatíte za více vstupů předem s výhodnější cenou! Po příchodu na volný trénink stačí nahlásit jméno a vstup vám z vaší permice odečteme elektronicky v našem systému.

Tento produkt je dostupný pouze s uživatelským účtem. Přihlaste se prosím ke svému účtu, nebo vytvořte nový. Proč to tak je?

S permicema budeš v hale jako doma!