Vzhledem k vyhlášení stavu nouze jsme donuceni zavřít všechny haly In Motion Academy.

Stav nouze je zatím vyhlášen na 30 dní od 12. března. Rozhodli jsme se pro zrušení všech plánovaných tréninků v období 13. března až 12. dubna.

I když se současným stavem věcí nemůžeme nic dělat a nutnost dočasně uzavřít naše parkourové haly nás osobně zasáhla, moc rádi bychom Vám zmeškané tréninky vynahradili. Budeme se snažit, abyste o tréninkové časy nepřišli a zároveň stav nouze nepoškodil fungování In Motion Academy do budoucna.

O konkrétních krocích budeme dále informovat podle vývoje celé situace.

Máte rádi pohyb? Hledáte něco nového? Chcete od svého tréninku skutečně všeobecný rozvoj?

Zkuste naše pravidelné lekce parkouru!

Parkour je moderní pohybová disciplína, jejíž metodika ovšem sahá až k nejhlubším kořenům lidského vývoje. Ústřední myšlenkou parkouru je zdokonalovat své tělo a mysl tak, abychom se mohli efektivně, kontrolovaně a zejména zdravě pohybovat naším přirozeným prostředím. Na první pohled jednoduché a elegantní skoky, kreativní pohyby i působivá akrobacie skrývají komplexní a promyšlené tréninkové metody.

Skutečným cílem parkouru je však dlouhodobé sebezdokonalování. Díky tomu je vhodný opravdu pro každého, nehledě na věku, minulosti v jiných sportech či současné fyzické úrovni. Navíc je parkour nesoutěžní, proto jej necvičíme pod vnějším tlakem. Soustředíme se pouze na vlastní zdraví a radost z pohybu.

Komplexní pohybový rozvoj
Přátelský a individuální přístup
Zkouška zdarma a možnost náhrady zmeškaných lekcí
Důraz na bezpečnost

Přečti si, o čem je náš kroužek parkouru

hint arrow

Trénink se zaměřuje jak na růst fyzických sil, tak na rozvoj pohybových schopností. Naučíte se důvěřovat ve své schopnosti, pracovat s vlastním strachem a překonávat překážky jak fyzické, tak psychické.

Věková skupina Dorost a Dospělí nemá žádné rozlišení základních tréninkových skupin, takže si můžete libovolně nakombinovat lekce, které jsou všechny pro začátečníky a mírně pokročilé. Skupiny s označením výběr jsou pro ty, kteří k nám již chodí nějakou dobu a mají zvládnuté základy. Pro lepší výsledky doporučujeme chodit minimálně dvakrát týdně.

Podívej se, jak to na trénincích vypadá

play button

Rozvrh Lekcí parkouru dospělí - Plzeň

únor - červen 2020

  P

  • 18:40-20:10 Dospělí 1
  • 18:40-20:10 Dospělí 2

  Ú

  S

  Č

  • 18:40-20:10 Dospělí 1
  • 18:40-20:10 Dospělí 2

  P

Vyber si svou lekci v rozvrhu

hint arrow

začni výběrem lekce v rozvrhu

Registrace na Lekce parkouru - Plzeň

Bavilo by tě to také? Registruj se!

hint arrow
}