červenec a srpen 2019

Praha, Brno, Plzeň

Jediné parkourové letní tábory v halách postavených přímo na parkour!

Každý den se sejdeme v 9 hodin ráno v parkourové hale a dáme se společně do tréninku! A protože je náš tábor zaměřený na Assassin's Creed, nebude to jen tak ledajaký trénink. Budeme se učit přímo pohyby, skoky a triky, které dělají Assassini. Budeme hrát parkourové hry, kde tyto pohyby využijeme. A aby to mělo pořádné grády, budeme společně v týmech proti sobě vzájemně soutěžit ve velké celotáborové hře s příběhem.

Setkáte se s Leonardem da Vinci, Desmondem Milesem i Eziem, kteří vás budou učit různé pohyby a vychytávky. Každý večer v 18:00 si vás pak vyzvednou rodiče a budete mít chvilku pro sebe, abyste si oddechli zpět v normálním životě, vstřebali všechny dojmy a další den byli opět připravení stát se assassiny!

Letos otvíráme také Assassin kemp pokročilí – Cesta Assasinů, který navazuje na minulé ročníky našeho příměstského táboru. V minulém roce se z nových parkouristů stali noví assasini! Tábor „Cesta Assasinů“ je určený pro pokročilé parkouristy, kteří již prošli výcvikem a zvládají všechny základní parkourové techniky bez problémů.

STRAVOVÁNÍ

Stravování bude probíhat v In Motion Academy a oběd v domluvené restauraci v blízkosti haly. V ceně je dopolední svačina, poté teplý oběd a během odpoledního programu ještě druhá svačina.

TURNUSY

Každý turnus trvá 5 dní od pondělí do pátku. Každý den začínáme v 9:00 a končíme v 18:00. Kapacita jednoho turnusu je 26 dětí. Jednotlivé turnusy jsou rozepsané v registačním okně níže.

PRO KOHO JSOU TÁBORY

Assassin kempy jsou nejen pro milovníky parkouru, ale pro všechny děti, co se rády hýbou. Není nutná předchozí zkušenost s parkourem. Absolventům minulých ročníků a zkušenějším dětem doporučujeme Assassin kemp pokročilí.

VĚKOVÉ OMEZENÍ

Assassin kempy jsou určené pouze dětem od 10 do 14 let.

POTŘEBNÉ DOKUMENTY

Přineste s sebou prosím vyplněné prohlášení návštěvníka (k dispozici po založení IMA profilu, nebo zde. Organizační informace obdržíte emailem před prázdninami.

CENA

Cena jednoho turnusu je 3 000 Kč.

Registrace na Assassin kempy 2019

Produkt momentálně není k dispozici