Kladno, Náměstí Svobody

Lekce
parkouru

Registrace
supervisor_account 15+ let
calendar_month Vypsaný pravidelný rozvrh
person Pod vedením trenérů
edit_note Nutnost registrace předem

O čem naše
lekce jsou?

directions_run Trénink hravou formou
sentiment_satisfied Prátelský přístup trenéru
person_add Zkouška zdarma a možnost náhrady zmeškaných lekcí
verified_user Důraz na bezpečnost

Máte rádi pohyb? Hledáte něco nového? Chcete od svého tréninku skutečně všeobecný rozvoj? Zkuste naše pravidelné lekce parkouru!

Parkour je moderní pohybová disciplína, jejíž metodika ovšem sahá až k nejhlubším kořenům lidského vývoje. Ústřední myšlenkou parkouru je zdokonalovat své tělo a mysl tak, abychom se mohli efektivně, kontrolovaně a zejména zdravě pohybovat naším přirozeným prostředím. Na první pohled jednoduché a elegantní skoky, kreativní pohyby i působivá akrobacie skrývají komplexní a promyšlené tréninkové metody. Parkour je nesoutěžní, proto jej necvičíme pod vnějším tlakem. Soustředíme se pouze na vlastní zdraví a radost z pohybu.

Trénink se zaměřuje jak na růst fyzických sil, tak na rozvoj pohybových schopností. Naučíte se důvěřovat ve své schopnosti, pracovat s vlastním strachem a překonávat překážky jak fyzické, tak psychické.

10 TRÉNERŮ V HALE
460 METRŮ ČTVEREČNÍCH
PŘEKÁŽEK V HALE

Praktické Informace

Vše, co potřebuješ vědět pokud tě zajimá trénink lekcí u nás v hale

Registrace
Určitě! Vyber si z časů lekcí s úrovní Z (začátečníci), nebo bez údaje o úrovni a doraž. Po příchodu oznam trenérovi, že jsi na zkušební lekci. Více informací o zkušebních lekcích zde.

Trénink probíhá v kladenské In Motion Academy (Náměstí Svobody 1460, Kladno). Vchod do haly je z ulice Vašatova. Přímo před halou je možné parkování v zónách s automatem. více informací o kladenské hale

  • pohodlné oblečení, které neomezuje v pohybu
  • běžecká nebo volnočasová obuv na přezutí
  • pití
  • záloha 100 Kč na klíček od skříňky (za odložené věci mimo skříňky neručíme)

Lekce parkouru v podzimním pololetí 2024 probíhají od 2.9.2024 do 31.1.2024 mimo státní svátek 28.10. a období Vánoc 23.12. - 3.1.2025.

Omluvy krátkodobé absence nevyžadujeme (k dlouhodobým absencím níže). Zameškané hodiny si můžete nahradit v jakémkoliv termínu dané věkové a pokročilostní skupiny. Náhradu není potřeba dopředu hlásit. Stačí přijít na lekci a informovat instruktora na místě. Lekce je však nutné vyčerpat do konce příslušného pololetí. Nahrazovat lze i dopředu, pokud víte, že v následujících týdnech budete chybět. Všechny vypsané termíny lekcí jsou k náhledu v kalendáři.

Pokud účastník lekce utrpí úraz nebo je dlouhodobě nemocný a to mu znemožňuje pokračovat v lekcích, napište nám bezodkladně na adresu info@imacademy.cz. Za lekce následující po oznámení vám vystavíme kupón v poměrné hodnotě, který poté můžete využít na další objednávku.

Pokud jsou na jiném preferovaném termínu volná místa, doporučujeme ihned vytvořit objednávku a kontaktovat nás na info@imacademy.cz. My poté původní objednávku zrušíme a platbu převedeme na tu novou.

Provozovatelem lekcí parkouru je sportovní klub In Motion z.s. Členství je pro návštěvníky kroužků a lekcí povinné. Díky sportovní asociaci jsou účastníci i trenéři pojištění a klub může čerpat státní podporu na činnost. Členstvím podporujete rozvoj parkouru v Čechách.

Aktuální roční poplatek je 100 Kč na období září - červen. Poplatek budeme vybírat v hotovosti při návštěvě vaší první lekce ve školním roce.

Ukončit členství nebo zažádat o smazání poskytnutých údajů lze písemně na email info@imacademy.cz. To pouze za předpokladu, že nemáte aktivní objednávku lekcí nebo kroužku parkouru.

Registrace

Registrace
lekcí parkouru

Kladno, Náměstí Svobody
person Určené pouze pro dospělé 15+.
edit_note Nutnost registrace předem zde na webu. Doporučujeme chodit minimálně 2x týdně.
warning Na kroužky se mohou registrovat pouze členové sportovního klubu In Motion z.s. V IMA profilu účastníka je proto nutné zaškrtnout kolonku Registrovat do spolku In Motion z.s.
warning Upozorňujeme, že některé lekce mohou odpadnout. Aktuální rozvrh najdete vždy v kalendáři.
září 2024 - leden 2025
Rozvrh Dospělí
po
út
st
čt
17:40 - 19:10
Dospělí

Dospělí

Úroveň neomezena. Pro všechny zájemce nezávisle na zkušenostech. Pro registraci není potřeba úroveň.
po út st čt
17:40 - 19:10 stop
Žádný z vašich IMA profilů neodpovídá této věkové kategorii či úrovni.
trenéři
budou přiděleni
3 900 Kč

ÚROVNĚ

Důležité informace

person

Určené pouze pro dospělé 15+.

edit_note

Nutnost registrace předem zde na webu. Doporučujeme chodit minimálně 2x týdně.

warning

Na kroužky se mohou registrovat pouze členové sportovního klubu In Motion z.s. V IMA profilu účastníka je proto nutné zaškrtnout kolonku Registrovat do spolku In Motion z.s.

warning

Upozorňujeme, že některé lekce mohou odpadnout. Aktuální rozvrh najdete vždy v kalendáři.

nehodí se ti námi vypsané časy?

Často máme v záloze alternativní časy. V případě velkého zájmu může dojít k jejich otevření.

Tím to u nás zdaleka nekončí!

Individuální lekce
Volné tréninky
Eventy

Individuální lekce

Domluvte si tréninky na míru přímo s jedním z našich trenérů. Flexibilní časový plán, individuální přístup, maximální výsledky.

person Pod vedením trenéra
signal_cellular_alt Začátečník/Pokročilý
calendar_today Flexibilní domluva přímo s trenérem
check_box Registrace přes email nebo telefon s vedoucím trenérů, nebo přímo s trenérem
Více informací

Volné tréninky

Volné tréninky jsou určeny parkouristům, kteří chtějí trénovat samostatně. Parkourové zdi, tyče, gymnastický koberec, molitanová jáma... je jen na Vás jak halu využijete.

person_remove Bez trenéra
signal_cellular_alt Začátečník/Pokročilý
calendar_today Jednotlivé tréninky s vypsaným pravidelným týdenním rozvrhem
check_box Bez nutnosti registrace
Více informací

Eventy

Různé akce od komunitních jamů, přes soutěže jako je IMACON, až po tematické sezónní akce pro děti jako je Mikuláš, nebo Velikonoce.

přehled eventů

Chystáš oslavu nebo parkour night?

Nabízíme pronájmy celé haly na den i noc

Pronajmi si halu