Parkourová hala Plzeň
červenec a srpen 2022

Jediné parkourové letní tábory v halách postavených přímo na parkour!

Každý den se sejdeme v 9 hodin ráno v parkourové hale a dáme se společně do tréninku! Budeme hrát parkourové hry, a učit se parkourové pohyby. A aby to mělo pořádné grády, budeme společně v týmech proti sobě vzájemně soutěžit ve velké celotáborové hře s příběhem.

Každý večer v 17:00 (Benjamini v 15:30) si vás pak vyzvednou rodiče a budete mít chvilku pro sebe, abyste si oddechli zpět v normálním životě, vstřebali všechny dojmy a další den byli opět připravení!

STRAVOVÁNÍ

Stravování bude probíhat v In Motion Academy a oběd v domluvené restauraci v blízkosti haly. V ceně je dopolední svačina, poté teplý oběd a během odpoledního programu ještě druhá svačina.

TURNUSY

Každý turnus trvá 5 dní od pondělí do pátku. Každý den začínáme v 9:00 a končíme v 17:00 (Benjamini v 15:30). Kapacita jednoho turnusu je 26 dětí. Jednotlivé turnusy jsou rozepsané v registačním okně níže.

PRO KOHO JSOU TÁBORY

Parkourové kempy jsou nejen pro milovníky parkouru, ale pro všechny děti, co se rády hýbou. Není nutná předchozí zkušenost s parkourem.

VĚKOVÉ OMEZENÍ

Příměstské tábory jsou primárně určené dětem od 10 do 14 let. Některé turnusy jsou přizpůsobené pro děti od 6 do 9 let, kdy program končí každý den dříve.

POTŘEBNÉ DOKUMENTY

Pokud u nás nemáte IMA profil, přineste s sebou prosím vyplněné prohlášení návštěvníka (k dispozici zde). Organizační informace obdržíte emailem před prázdninami.

CENA

Cena jednoho turnusu je 2 990 Kč.

Triko

V ceně je táborové triko na tábor i na památku. Velikost si vyberte podle tabulky velikostí při objednání níže. Na triku bude obrázek s táborovou tematikou.

Registrace na Příměstské tábory 2022 - Plzeň

Před nákupem se prosím přihlašte ke svému účtu. Pokud účet nemáte, doporučujeme vytvořit si nový účet. Proč to tak je?