Nejbližší Prázdninové lekce Benjamin

Benjamin - 6 až 9 let

Cena jednoho tréninku: 140 Kč

Jako vstupné na trénink lze použít i permici na náhradní lekce Benjamin, kterou jsme vystavili jako kompenzaci za změškané lekce během karantény všem účastníkům Benjamin lekcí.

Nejbližší Prázdninové lekce Junior

Junior - 10 až 14 let

Cena jednoho tréninku: 140 Kč

Jako vstupné na trénink lze použít i početní permici na Volné tréninky (1 Prázdninová lekce = 1 vstup na Volný trénink). Permice na Volné tréninky jsme vystavili všem Juniorům jako náhradu za změškané lekce během karantény. Permice si také můžete zakoupit níže.

Rezervuj si místo na nejbližších lekcích

Prázdninové lekce mají svá specifika

Jak to funguje

Prázdninové lekce jsou trochu jiné, než ty klasické. Může na ně totiž přijít kdokoliv, kdykoliv se to hodí. Jsou určeny hlavně těm, kdo už k nám chodí, ale mohou dorazit klidně i úplní začátečníci.

Na jednotlivé termíny je dobré se rezervovat předem. Můžete přijít i bez rezervace, ale při plné kapacitě nemusíte být na trénink puštěni. Naopak při nižším počtu rezervací lekce rušíme. Minimální počet účastníků, aby se lekce uskutečnila je 5. O případném rušení informujeme SMSkou nejpozději během předcházejícího dne.

Podívej se jak u nás vypadají klasické lekce

play button

Zvýhodněné vstupy na Prázdninové Lekce Junior

Početní permanentka na Volné tréninky

Za 1 Prázdninovou Lekci Junior se strhává 1 vstup z této permanentky na Volné tréninky. Permanentku můžeš samozřejmě uplatnit i na Volných trénincích. POZOR: Na Benjaminské Prázdninové lekce tyto permice neplatí.

Tento produkt je dostupný pouze s uživatelským účtem. Přihlaste se prosím ke svému účtu, nebo vytvořte nový. Proč to tak je?

S permicí můžeš pohodlně na různé tréninky a ještě se to vyplatí