Chceš si zkusit parkour, ale nevíš jak začít?

Obdivujete šílené kousky parkouristů a láká vás také něco z toho umět? Rádi se hýbete a chcete na sobě pracovat? Nemáte rádi posilovnu a raději rozvíjíte své fyzické schopnosti přirozenou metodou? Právě pro vás jsme připravili workshopy!

Parkour je pro každého!

I když by se na první pohled mohlo zdát, že se jedná o riskantní adrenalinovou zábavu mladých šílenců, není to pravda. Parkour má mnoho aspektů a dokonce i vlastní filozofii. Jde v něm především o osobní rozvoj – jak fyzický tak psychický.

Naučíme tě to!

- bezpečně, zábavně a kvalitně. Naši zkušení lektoři s dlouholetou praxí se vám na workshopu budou plně věnovat po celé 3 hodiny.

Zábavně a smysluplně strávený čas
Osobní rozvoj fyzický i psychický
Naplno se Vám věnující špičkoví trenéři
Osvojení si technik použitelných v běžném životě
Motivace k pohybu
Vyzkoušení parkouru na vlastní kůži s možností se nadále tréninku věnovat na našich lekcích

Zjisti o čem workshopy jsou

Pro koho workshopy jsou

Trénink probíhá zábavnou formou tak, aby děti hlavně bavil. Zaměřuje se především na rozvoj základních pohybových schopností a slouží jako průprava k získání dobré kondice. Na trénincích nechybí ani pohybové hry a překážkové dráhy.

Na videu ještě pracujeme, brzy tu bude!

play button

Zdeňek

„Jsem naprosto nadšený! Koupil jsem pro syna a nestačil jsem se divit. Dva instruktoři se celé tři hodiny věnovali dětem a udrželi si jejich pozornost. Zajímavá rozcvička, potom učení různých triků a na konci ještě protažení. Hala je jednoduše ale velice prakticky zařízena. Je zde parta fajn lidí a celou dobu panovala příjemná atmosféra. Děkuju moc a syn už se přihlásil na další workshop.“

Filip

„Velmi dobří trenéři všechno podrobně vysvětlili a v daném rozsahu 3 hodin si zvládnul každý vyzkoušet spoustu věcí a získat tak základní představu o parkouru.“

Ria

„Zaplatila jsem synovi workshop po te, co doma prohlasil:„jdu si ven zaskakat parkour“. Zhrozila jsem se a okamzite zacala hledat na netu. Nasla jsem Jarov a jsem velmi spokojena. Instruktori(i kdyz jsou jeste mladata) jsou rozumny, upozornujou je na nebezpeci s timto sportem spojene. Opravdu skvely pristup, vsem vrele doporucuji. Jo a nas mladej tam dostal pekne do tela, vecer usnul jak mimino.“

Praktické informace k Workshopům

Na workshopy je potřeba se přihlásit s předstihem – kapacita workshopů je omezená. Workshop se zpravidla koná některé soboty nebo neděle od 10:00 do 13:00, trvá 3 hodiny a vstup stojí 500 Kč .
Vezměte si pohodlné sportovní oblečení a boty. Doporučujeme tepláky a běžecké boty s širší podrážkou, nebo sálovky. Dále lahev s obyčejnou vodou na pití. V hale je možné si případně vodu doplnit.
Pro vstup na workshop je potřeba mít přečtený provozní řád In Motion Academy a podepsané prohlášení návštěvníka (Prohlášení návštěvníka – NEZLETILÍ / prohlášení návštěvníka – 18+). Prohlášení odevzdáte při vstupu na recepci.
V případě, že nemůžete dorazit na objednaný workshop, je potřeba se předem omluvit na e-mail info@imacademy.cz nebo na telefon 773167767 nejpozději 24 hodin před časem konání workshopu, jinak objednávka propadá.

Přečti si, co o našich workshopech napsali

Registrace na Workshopy parkouru - Kladno

momentálně nejsou vypsané žádné workshopy

Jdi do toho! Zaregistruj se na workshop!