15. 7. - 17. 7. 2022

Plzeň

Letní parkourový festival. Trénink, zábava, výzvy, skoky do vody, grilování...

Tří denní akce v In Motion Academy Plzeň. Trénink v parkourové hale, která se skládá z dvou tělocvičen plus venkovní trénink na nejlepších spotech ve městě (největší parkourový park v ČR).

V sobotu proběhne v hale a před halou SPEED CONTEST. Vítěz z každé kategorie (dívky a muži) vyhrává automaticky postup na IMACON 2022 + hodnotné ceny a prize money.

V průběhu celé akce bude probíhat naše oblíbená BigSummerGame pro týmy. Ta se bude skládat z 100 malých úkolů (některé budou hodně zábavné, jiné zase technicky obtížné) ohodnocených od 1 do 100 bodů. Úkoly budete plnit samostatně, nahrávat a posílat organizátorům pro potvrzení splnění úkolu. Kdo splní nejvíce úkolů a získá nejvyšší počet bodů, vyhrává!

Jedna tělocvična je zaměřená na akrobacii – je zde molitanová jáma, odpružená podlaha a šikmé zdi. Druhá tělocvična je plná zídek, dřevěných konstrukcí, tyček a hrazd = perfektní pro flow. Mimo to máme v plánu postavit I venkovní tréninkovou část před halou. Ta se bude skládat z velké trubkové konstrukce, několika plošin, přenosných beden a nafukovacího airtracku! Pro odpočinek bude venku velký zahradní stan, kde bude možné jíst nebo relaxovat ve stínu a večer se zde bude grilovat.

VĚKOVÉ OMEZENÍ

Summer Jam 2022 je přístupný pouze lidem starším 15 let.

POTŘEBNÉ DOKUMENTY

Pokud nemáte IMA profil, přineste s sebou prosím vyplněné prohlášení návštěvníka (k dispozici zde).

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování je samozřejmě přímo v prostorách In Motion Academy. Přespává se na matracích a žíněnkách, takže spacáky s sebou. Zázemí IMA Plzeň je pro vícedenní event perfektní. Pánské i dámské sprchy, místnosti mimo tréninkovou část a velké prostranství před halou (oplocené). Jídlo je na každém zvlášť ale k dispozici je malé zázemí s varnou konvicí, dvě plotýnky a venku plynový gril, kde se bude každý den společně grilovat.

CENA

Vstupné na Summer Jam je 1 500 Kč.

EVENTOVÉ TRIKO

Každý účastník dostane stylové SUMMER JAM 2022 triko! Bude tě zdobit na akci a zůstane na památku. Vyber si svou velikost podle tabulky. Triko je v ceně eventu.

SPEED CONTEST

Na Summer Jamu bude probíhat letost poprvé Speed Contest - dívčí a mužská kategorie. Celkem budou připravené tři trasy, které bude moci každý proběhnout na čas. Tři nejlepší časy celkově vyhrávají.

Registrace na Summer Jam 2022

Summer Jam 2022

Věkově omezeno od 15 let

Cena: 1 500 Kč mnoho volných míst

Před nákupem se prosím přihlašte ke svému účtu. Pokud účet nemáte, doporučujeme vytvořit si nový účet. Proč to tak je?