22. - 27. srpna 2022

Český ráj

Letní sportovní dobrodružství věnované intenzivnímu tréninku parkouru.

O čem tábor je

Tábor je zaměřený nejen na naučení se nebo zlepšení v parkouru, ale také na parkourovou filosofii kterou v In Motion stále ctíme. Budeme mít týmové hry a výzvy, kde nepůjde jen o náš fyzický výkon ale i o mentální výzvy, které se nejlépe zvládá ve skvělém kolektivu se sportovním duchem.

Během dne budou tři tréninkové bloky s tematickými workshopy, které budou zaměřené od základních přeskoků, flow, lache až po složitější salta s vruty a kombinace flipů.

V průběhu táboru nás také čeká 10km společný běh, který máme v In Motion rádi již od prvních společných soustředění, noční hry a společné workouty. Těchto aktivit se nemusí nikdo bát, stačí pouze chtít a se vším ostatním mu pomůžeme.

Areál a okolí

Ubytovací středisko Český ráj leží přímo v samém srdci Českého Ráje. Je obklopeno krásnou přírodou, lesy, rybníkem a nabízí i veliké sportovní využítí. Pro parkour zde nejvíce využijeme travnaté plochy pro naše překážky nebo beach volleybalové hřiště pro doskoky salt.

Ubytování bude ve zrekonstruovaných pokojích po 6 s palandami. Nové sprchy na patře.

Dospělácký turnus bude v jednopatrové budově, kde jsou sociální zařízení vždy na pokoji.

Překážky

Mimo přírodních překážek, kterých je Český ráj plný, zde budou naše dřevěné bedny z In Motion Academy. Postavíme zde také velikou konstrukci lešení, množství žíněnek a v neposlední řadě i nafukovací airtrack! Pokud znáte In Motion Academy, víte že na překážkách si dáváme záležet a že to stojí vždy za to.

Trenéři a pedagogové

Trenéři a pedagogové budou ze všech hal, tedy z Prahy, Brna i Plzně!

STRAVOVÁNÍ

Stravování je formou plné penze, tedy snídaně, oběd, svačina, večeře a druhá večeře. Celý areál je zaměření na sportovní soustředění a tomu je přizpůsobený i jídelníček. V pondělí začínáme obědem a v sobotu končíme snídaní.

PRŮBĚH

Tábor trvá 5 dní od pondělí do soboty. Začátek a registrace je od 11:00 do 12:00 v pondělí. Prosíme tedy přijet v tomto rozmezí. Pokoje budou připraveny k nastěhování ve 12:00 a začínáme obědem. Odjezd je v sobotu mezi 9:00 a 10:00. Do 10 hodin je nutné vyklidit všechny pokoje.

VĚKOVÉ OMEZENÍ

Tábor je určený dětem od 10 do 14 let.

POTŘEBNÉ DOKUMENTY

Pokud u nás nemáte IMA profil, přineste s sebou prosím vyplněné prohlášení návštěvníka (k dispozici zde). Organizační informace obdržíte emailem před prázdninami.

CENA

Cena táboru je 6 490 Kč.

TRIKO

V ceně je táborové triko na tábor i na památku. Velikost si vyberte podle tabulky velikostí při objednání níže. Na triku bude obrázek s táborovou tematikou.

Registrace na Parkour Tábory 2022

Letní Parkour Tábor - Český ráj | 18.8 - 24.8.

Věkově omezeno od 10 do 14 let

Cena: 7 850 Kč mnoho volných míst

Před nákupem se prosím přihlašte ke svému účtu. Pokud účet nemáte, doporučujeme vytvořit si nový účet. Proč to tak je?