červenec a srpen 2021

Praha, Brno, Plzeň, Kladno

Jediné parkourové letní tábory v halách postavených přímo na parkour!

Každý den se sejdeme v 9 hodin ráno v parkourové hale a dáme se společně do tréninku! A protože je náš tábor zaměřený na Assassin's Creed, nebude to jen tak ledajaký trénink. Budeme se učit přímo pohyby, skoky a triky, které dělají Assassini. Budeme hrát parkourové hry, kde tyto pohyby využijeme. A aby to mělo pořádné grády, budeme společně v týmech proti sobě vzájemně soutěžit ve velké celotáborové hře s příběhem.

Setkáte se s Leonardem da Vinci, Desmondem Milesem i Eziem, kteří vás budou učit různé pohyby a vychytávky. Každý večer v 18:00 si vás pak vyzvednou rodiče a budete mít chvilku pro sebe, abyste si oddechli zpět v normálním životě, vstřebali všechny dojmy a další den byli opět připravení stát se assassiny!

STRAVOVÁNÍ

Stravování bude probíhat v In Motion Academy a oběd v domluvené restauraci v blízkosti haly. V ceně je dopolední svačina, poté teplý oběd a během odpoledního programu ještě druhá svačina.

TURNUSY

Každý turnus trvá 5 dní od pondělí do pátku. Každý den začínáme v 9:00 a končíme v 18:00. Kapacita jednoho turnusu je zatím 20 dětí - pokud to restrikce umožní, zvedmene kapacitu až na 26. Jednotlivé turnusy jsou rozepsané v registačním okně níže.

PRO KOHO JSOU TÁBORY

Assassin kempy jsou nejen pro milovníky parkouru, ale pro všechny děti, co se rády hýbou. Není nutná předchozí zkušenost s parkourem.

VĚKOVÉ OMEZENÍ

Assassin kempy jsou primárně určené dětem od 10 do 14 let. Některé turnusy jsou přizpůsobené pro děti od 6 do 9 let, kdy program končí každý den dříve.

POTŘEBNÉ DOKUMENTY

Přineste s sebou prosím vyplněné prohlášení návštěvníka (k dispozici po založení IMA profilu, nebo zde. Organizační informace obdržíte emailem před prázdninami.

CENA

Cena jednoho turnusu je v Praze a Brně 3 600 Kč, v Plzni a Kladně 3 100 Kč. Rozdílem v ceně je velikost haly.

Registrace na Assassin kempy 2021

Produkt momentálně není k dispozici