Podmínkou účasti na všech trénincích je čestné prohlášení o absolvování antigenního testu (max. 72 hod. před), nebo PCR testu (max. 7 dnů před) s negativním výsledkem - vzor prohlášení zde. Případně certifikát o provedeném očkování nebo potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19 (max. 90 dní od prvního poz. testu).

Parkour přímo ve městě!

Parkour se zrodil v ulicích a do ulic také stále patří. V našich halách jsme pro tento sport vytvořili skvělé zázemí, ale neopomíjíme ani trénink venku. Navštěvujeme různé spoty všude po Brně, z nichž každý nabízí jiné výzvy a možnosti. Každý trénink je unikátní.

Pod vedením zkušených instruktorů

Nemusíš se bát, že by nebylo co dělat. Naši instruktoři přizpůsobují trénink každému podle jeho schopností. Tvoří program, podněcují výzvy a pomáhají. Sami trénink parkouru venku zbožňují a svým nadšením se tě pokusí nakazit! :)

Nejbližší Venkovní lekce - Brno

Rezervuj si místo na nejbližších lekcích

Zjisti jak to na lekcích chodí

Na každou lekci je potřeba se rezervovat předem na této stránce v rezervačním okně. K tomu je potřeba být přihlášen. Minimální počet účastníků, aby se lekce uskutečnila je 5. O případném rušení informujeme SMSkou nejpozději během předcházejícího dne.

Cena jednoho tréninku: 180 Kč (90 minut) / termíny 6-9 let pak 150 Kč (60 minut)

Jako platidlo za 90 minut lekce slouží i permice na Volné tréninky. 1 venkovní lekce = 2 vstupy z permice na volné tréninky. Vstupy ti v systému strhneme po příchodu na trénink.

Každý termín má své místo srazu a může mít i další specifika (rozklikni Detail v rezervacích).

Na videu ještě pracujeme, brzy tu bude!

play button

Vstupy na Venkovní Lekce pro Juniory a Dospělé

Početní permanentka na Volné tréninky

Za 1 venkovní lekci se strhávají 2 vstupy z této permanentky na Volné tréninky. Permanentku můžeš uplatnit i na Volných trénincích a na Prázdninových lekcích.

Tento produkt je dostupný pouze s uživatelským účtem. Přihlaste se prosím ke svému účtu, nebo vytvořte nový. Proč to tak je?

permice pro Juniory a Dospělé

Vstupy na Venkovní Lekce pro Benjaminy

Početní permanentka pro Benjaminy

Za 1 venkovní lekci se strhávají 1 vstup z této permanentky. Permanentku můžeš uplatnit i na Prázdninových lekcích.

Tento produkt je dostupný pouze s uživatelským účtem. Přihlaste se prosím ke svému účtu, nebo vytvořte nový. Proč to tak je?

permice pro Benjaminy