Informace k rezervacím

Na jednotlivé termíny je dobré se rezervovat předem. Můžete přijít i bez rezervace, ale při plné kapacitě nemusíte být na trénink puštěni. Naopak při nižším počtu rezervací lekce rušíme. Minimální počet účastníků, aby se lekce uskutečnila je 5. O případném rušení informujeme SMSkou nejpozději během předcházejícího dne.

Cena jednoho tréninku: 180 Kč

Jako vstupné na trénink lze použít i početní permici na Volné tréninky (1 Prázdninová lekce = 2 vstupy na Volný trénink). Permice na Volné tréninky jsme vystavili všem dospělým jako náhradu za změškané lekce během karantény. Permice si také můžete zakoupit níže.

Nejbližší Prázdninové lekce Dospělí - Brno

Rezervuj si místo na nejbližších lekcích

Prázdninové lekce mají svá specifika

Jak to funguje

Prázdninové lekce jsou trochu jiné, než ty klasické. Může na ně totiž přijít kdokoliv, kdykoliv se to hodí. Jsou určeny hlavně těm, kdo už k nám chodí, ale mohou dorazit klidně i úplní začátečníci.

Kolektiv není stejný a každý trénink je z části improvizovaný podle toho, kdo dorazí. Z toho důvodu jsou účastníci prázdninových lekcí více vedeni k samostatnosti.

I tak se naši instruktoři snaží dělat maximum pro to, aby se prázdninové lekce podobaly těm klasickým, které probíhají v rámci skupinových lekcí přes rok.

Podívej se jak u nás vypadají klasické lekce

play button

Zvýhodněné vstupy na Prázdninové Lekce

Početní permanentka na Volné tréninky

Za 1 Prázdninovou Lekci dospělí se strhávjí 2 vstupy z této permanentky na Volné tréninky. Permanentku můžeš samozřejmě uplatnit i na Volných trénincích.

Tento produkt je dostupný pouze s uživatelským účtem. Přihlaste se prosím ke svému účtu, nebo vytvořte nový. Proč to tak je?

S permicí můžeš pohodlně na různé tréninky a ještě se to vyplatí