Parkour Night

PK_NIGHT

Parkour Night je pravidelná akce, která probíhá vždy přes noc z pátku na sobotu. Je to v podstatě taková zdravá party pro všechny milovníky pohybu. Trénuje se od osmi večer až do noci. Když už jste unavení, ustelete si na některém z halových lůžek, na žíněnkách, nebo třeba i v molitanové jámě. V sobotu ráno můžete  využít sprchy a občerstvení.

Krom toho, že Parkour Night poskytuje možnost pravidelného pátečního nočního vyřádění všem lokálním runnerům, je to hlavně i výborná možnost pro mimopražské a jejich víkendové tripy! Představte si to – v pátek večer dorazíte, do sytosti si zatrénujete v In Motion Academy, přespání máte zajištěné a ráno navíc můžete zůstat na workshop, nebo vyrazit po známých pražských spotech.

To je možnost kontaktu s parkourovou komunitou i pro ty, kteří bydlí osamoceni v malých odlehlých vesnicích!

zobrazit kalendar2

Co od Parkour Night očekávat?

Skvělé komunitní večery strávené pohybem. Spoustu nových přátel, pohybu, hudby, triků a zážitků. Nenahraditelnou atmosféru nočních tréninků.

Jak je Parkour Night věkově omezená?

Na Parkour Night může dorazit kdokoliv starší 14 let

Jak se zúčastnit?

Přihlašování na Parkour Night není nutné. Stačí v pátek ve 20 hodin dorazit do In Motion Academy. Můžete dorazit i později.

Pro jakýkoliv vstup do In Motion Academy je potřeba mít přečtený provozní řád a podepsané prohlášení návštěvníka (Prohlášení návštěvníka – NEZLETILÍ / prohlášení návštěvníka – 18+). Registrační formulář odevzdáte při vstupu na recepci.

Kdy Parkour Night probíhá?

Parkour Night se koná každý pátek od 20:00 a pokračuje přes noc až do sobotního rána. V 9:30 oficiálně končí, ale v hale se samozřejmě můžete zdržet i déle.

Kolik to stojí?

Cena Parkour Night je 300 Kč za vstup a přespání

Členové IMA mají Parkour Night zdarma!

Účastníci workshopů, účastníci lekcí a mají Parkour Night za polovinu – teda za 150 kč.

Vstupné se platí na místě v hotovosti.