Pro firmy

Teambuilding

Parkour je návrat k dávno zapomenutým možnostem lidského těla. Vyzkoušejte si ho i Vy s vašimi kolegy!

V In Motion Academy pro vás připravíme parkourový teambuilding, na který jen tak nezapomenete. Vyzkoušíte si základní skoky a triky, naučíte se praktické způsoby překonávání každodenních překážek, budete pracovat ve skupinách a nakonec si i trochu zasoutěžíte mezi sebou.

Kdo z vás zvládne překonat čas vašeho lektora na překážkové dráze?

Jak si objednat teambuilding?

Teambuilding se domlouvá vždy individuálně. Pokud máte zájem, napište nám e-mail nebo zavolejte.

mail: produkce@imacademy.cz
telefon: +420 774 253 896

 

Výcvikový kurz

Existují profese, kde se člověk potřebuje umět bránit, rychle se pohybovat, nebo řešit krizové situace.  Nikdo neví o efektivním pohybu v betonové džungli města víc, než profesionální parkouristé. Známe dobře možnosti lidského těla a způsoby překonání rozličných překážek. Víme z praxe co funguje nejlépe a na co si dávat pozor.

Naši trenéři připraví výcvikový kurz na míru dle vašich požadavků a uplatnění v praxi. Rozsah a počet tréninků přizpůsobíme úrovni svěřenců. Na konci budou umět vše potřebné k rychlému a bezpečnému běhu v nerovném městském prostředí.

Jak si objednat výcvikový kurz?

Výcvikový kurz se domlouvá vždy individuálně. Pokud máte zájem, napište nám e-mail nebo zavolejte.

mail: produkce@imacademy.cz
telefon: +420 774 253 896

 

Sponzoring

V případě zájmu o sponzoring haly, umístění brandingu nebo produktu na recepci kontaktujte prosím Daniela Samka na telefonním čísle +420 606 182 489.

 

Vystoupení

Hledáte netradiční a nezapomenutelnou podívanou? Chcete Vaše hosty překvapit a ohromit? S naší dech beroucí parkourovou  exhibicí od samotných členů týmu In Motion na Vaší akci hned tak nezapomenou.

Více o vystoupeních na stránce inmotionteam.cz.

In Motion