Parkour Night

PK_NIGHT

Parkour Night je akce, která probíhá vždy přes noc. Je to v podstatě taková zdravá party pro všechny milovníky pohybu. Trénuje se od osmi večer až do noci. Když už jste unavení, ustelete si na některém z halových lůžek, na žíněnkách, nebo třeba i v molitanové jámě. Ráno pak můžete  využít sprchy a občerstvení.

Krom toho, že Parkour Night poskytuje možnost nočního vyřádění všem lokálním runnerům, je to hlavně i výborná možnost pro mimopražské a jejich víkendové tripy! Představte si to – večer dorazíte, do sytosti si zatrénujete v In Motion Academy, přespání máte zajištěné a ráno navíc můžete vyrazit po známých pražských spotech.

To je možnost kontaktu s parkourovou komunitou i pro ty, kteří bydlí osamoceni v malých odlehlých vesnicích!

zobrazit kalendar2

Pozor – Parkour Night už neprobíhá každý pátek, ale je na objednávku.

Můžete si tedy na základě domluvy s námi Parkour Night zařídit kdykoliv se to hodí. Věříme, že toho využijí hlavně skupiny parkouristů na jejich letních tripech.Parkour Night si domlouvejte alespoň 3 dny předem telefonicky (+420 773 167 767 |volejte ve všední dny 15:00 – 20:00), nebo mailem (info@imacademy.cz).

V ceně je trénink a pobyt v pražské In Motion Academy vždy od 20:00 do 9:30 následujícího dne.

Cena jednorázová: 300 Kč /osoba/noc
Cena několika nocí po sobě: 200 Kč /osoba/noc

Minimální počet zájemců, aby se PK night uskutečnila, jsou 3 osoby v případě jednorázové noci a 5 osob v případě několika nocí po sobě (Celková částka skupiny musí být vždy 900 Kč nebo vyšší).

Vstupné se platí na místě v hotovosti.

Pro jakýkoliv vstup do In Motion Academy je potřeba mít přečtený provozní řád a podepsané prohlášení návštěvníka (Prohlášení návštěvníka – NEZLETILÍ / prohlášení návštěvníka – 18+). Registrační formulář odevzdáte při vstupu na recepci.

Jak je Parkour Night věkově omezená?

Na Parkour Night může dorazit kdokoliv starší 14 let