Benjamin

Závěrečná besídka

V pátek 30. června proběhne v In Motion Academy závěrečná besídka všech účastníků lekcí parkouru. Jednotlivé tréninkové skupiny budou mít secvičená krátká vystoupení, kde ukáží, co se za toto pololetí dokázali naučit. Všichni jsou zváni!

Vzhledem k velkému počtu skupin a omezené kapacitě haly bude besídka rozdělena do 4 časových úseků:

16:00 – 17:00: Benjamin 1, Junior A a Junior pokročilí – pondělí.

17:00 – 18:00: Benjamin 2, Junior E, Junior pokročilí středa a DDM Ulita.

18:00 – 19:00: Junior B, Junior C, Dorostenci a Dospělí

19:00 – 20:00: Junior D, Junior pokročilí pátek, D&D pokročilí

Z důvodu hladkého průběhu výměny skupin v hale přijďte prosím v rozmezí 15-5 minut předem.

Na besídce také dostanete informace o příštím pololetí a budou otevřeny přednostní online registrace pro stávající účastníky.

Těšíme se na vás!

pro děti 6 – 9 let

Lezete rádi po všem co se vám dostane do cesty? Přeskakujete potoky, kanály a zídky? Hrajete si často na spidermana a doháníte své rodiče strachy k šílenství? In Motion Academy je to pravé místo pro vás!

Každý jako dítě rád pobíhal kolem a skotačil a asi každý si pamatuje na nejedno zranění, které si tím přivodil. Děti dnes nejsou v tomto jiné. Díky velkému nárůstu popularity parkouru a freerunningu se u nás v posledních letech pustilo tisíce dětí do nových dobrodružství inspirovaných internetovými videi. To samotné by bylo úžasné, jenže děti zpravidla nemají příliš soudnosti a znalosti vlastního těla, a tak se často poštějí do zdraví nebezpečných kousků, na které nejsou připravené. To mívá za následek buď nepříjemné vážné zranění, nebo postupné ničení těla už v období jejich růstu.

V In Motion Academy vás naši zkušení trenéři bezpečně uvedou do světa pohybu. Naučí vás znát své tělo, odhadovat vlastní možnosti a časem i důvěřovat ve své schopnosti. Díky měkkým matracím minimalizujeme nebezpečí zranění při nácviku nových prvků, jako jsou například základní salta.

Zkušenosti, které získáte v In Motion Academy využijete i ve svém vlastním tréninku mimo halu. Budete dodržovat zásady, které vás naučíme a budete tak moci sami bezpečně trénovat.

zobrazit kalendar2

Co od tréninků očekávat?

Trénink probíhá zábavnou formou tak, aby děti hlavně bavil. Zaměřuje se především na rozvoj základních pohybových schopností a slouží jako průprava k získání dobré tělesné kondice. Běhání, skákání, lezení, šplhání, balanc, a salta – to vše se učíme. Na trénincích nechybí ani pohybové hry a překážkové dráhy.

Registrace na pololetí září 2017 – leden 2018 budou spuštěny 14.7.2017 ve 20:00.

Pro současné účastníky lekcí budou registrace vypsány přednostně už 30.6.2017 ve 20:00 – po besídce. Odkaz dostanete na email, který jste uvedli při registraci.