Volné tréninky

volnepano

Volné tréninky jsou tady pro ty, kteří si chtějí do In Motion Academy přijít samostatně zaskákat – bez dohledu a vedení instruktora. Ať už chceš na sobě makat, vyzkoušet si nové triky, zarelaxovat si při skákání, nebo třeba jen užít si kvalitně strávený čas s přáteli, na volných trénincích máš možnost.

Na volné tréninky se nemusíte předem objednávat. Stačí prostě přijít a trénovat.

Aktuální informace k Volným tréninkům v Brně

Od 1. prosince se zvyšuje cena Volných tréninků pro účastníky Lekcí z 60 Kč na 80 Kč za trénink. Je tomu tak z důvodu snahy o měnší počet lidí na Volných trénincích.

Od 1. prosince bude změna v termínech Volných tréninků. Nově přibude Volný trénink každou SOBOTU od 18:30 do 20:30. Naopak zrušeny budou Volné tréninky ve čtvrtek.

Děkujeme za pochopení

zobrazit kalendar2

Jak jsou volné tréninky věkově omezené?

Volné tréninky jsou přístupné od 12 let.

Pro účast nezletilé osoby na volném tréninku je třeba mít podepsané prohlášení návštěvníka – NEZLETILÍ (ke stažení zdese zaškrtnutou možností, že se návštěvník smí účastnit volných tréninků.

Jak se zúčastnit?

Přihlašování není nutné. Stačí dorazit do In Motion Academy v čas začátku volného tréninku.

Pro jakýkoliv vstup do In Motion Academy je potřeba mít přečtený provozní řád a podepsané prohlášení návštěvníka (ke stažení zde). Prohlášení návštěvníka stačí odevzdat při prvním vstupu na recepci.

Kdy jsou volné tréninky?

Úterý: 20:00 – 22:00

Sobota: 18:30 – 20:30

Neděle: 16:30 – 18:30

Kolik to stojí?

Cena jednoho vstupu 120 kč
Při zakoupení 10 vstupů najednou je cena 1000 kč – ušetříte 200 kč